Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Styczniki (110)

Wyłączniki krańcowe, krańcówki

Wyłączniki krańcowe

Wyłączniki krańcowe ( krańcówki), pionowe, poziome. Korpusy z odlewu cynkowego lub plastiku. Typowe zastosowania łączników krańcowych: Pozycja końcowa bramy z/ do, łączenie lub rozłączanie silników, kontrolowanie pozycji obiektów na taśmie przenośnika, licznik masy, wykrywanie położenia
Mikrowyłączniki są prostymi elektromechanicznymi wyłącznikami krańcowymi do zastosowania w wielu aplikacjach, by wykryć pozycje ruchomych części, nie bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem maszyn.
Mikrowyłączniki są wyposażone w obudowę zazwyczaj zawierającą styki przełączne.
Mikrowyłączniki używane są głównie w małych maszynach do regulacji działania małych mechanizmów, takich jak stoły obrotowe, wózki dźwigniowe, zawory hydrauliczne lub nawet w maszynach wyposażonych w osłony ochronne. Dlatego iż zaciski zestyków są łatwo dostępne i niezabezpieczone zaleca się umieszczenie mikrowyłączniki w odpowiednim miejscu, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi lub wyposażenie w obudowę ochronną.

Tanie wyłączniki krańcowe do maszyn, urządzeń przemysłowych, dla domu. Oferujemy:

  • łączniki krańcowe miniaturowe

  • wyłączniki typu Z15 różnych producentów

  • wyłączniki krańcowe wykonanie w obudowach z PCV, aluminium

  • jedno lub wielo stykowe

[katalog wyłaczników krańcowych]Przekaźnik Findera 40.52 ( 526,0 KB)

linia

Wyłaczniki krańcowe kompletne

Krańcowe kompletne

mikroprzełacznik krańcowy mały

Krańcowe mini i mikro

wyłączniki krańcowe w obudowie

Krańcowe obudowane

Wyłączniki krańcowe Z15

Krańcowe typu Z15

łaczniki krańcowe SUNS

Krańcowe firmy Suns

wyłączniki krańcowe ME

Krańcowe typu ME
 
Katalog produktów
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.