Wybierz kategorię
Oświetlenie LED (0)
Styczniki (110)

Wyłączniki nadprądowe, przełączniki nożne

Przyciski, przełączniki, nożne

Do zatrzymania lub sterowania maszyny wykorzystuje się wyłączniki nożne. Przełączniki nożne ( pedałowe) służą do wywołania określonego zachowania oraz awaryjnego zatrzymywania maszyn i urządzeń.

Oferta nasza obejmuje " pedały" nożne wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminium czy metalu. Wyłączniki z osłoną, jedno lub dwu stykowe. Wystepują przełączniki nożne chronione przed niekontrolowanym startem poprzez zewnętrzną obudowę.

Tanie wyłączniki nożne pojedyńcze lub podwójne. Oferujemy:

  • łączniki nożne bez osłony lub z osłoną stopy

  • wyłączniki nożne jedno lub z dwoma pedałami

  • wykonanie z PCV, aluminium, metalu

  • jedno lub dwu stykowe

 

linia

wyłączniki nożne pojedyńcze

Przełączniki nożne pojedyńcze
 

wyłączniki nożne podwójne

Przełączniki nożne podwójne
 

wyłączniki nadprądowe

Wyłączniki z zabezpieczeniem
 
Katalog produktów
Czujniki Przekaźniki Relpol Automatyka Przyciski Przekaźniki Finder baner schneider Wyłączniki krańcowe baner Omron Oferta firmy ElStat obejmuje gamę elementów wykorzystywanych do sterowania maszynami; czujniki indukcyjne, wyłączniki krańcowe. Proponujemy również dostawę elementów do budowy szaf sterowniczych wraz z przekaźnikami i stycznikami oraz wyposażenie pulpitu sterowniczego w przyciski i przełączniki. Do pracy podzespołów regulowanych możesz potrzebować przemienników częstotliwości lub regulatorów i czujników temperatury. O to wszystko i inne elementy automatyki i elektroniki możesz pytać w naszej firmie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
© Automatyka- Elektronika- Przemysłowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.